WYKRĘĆ PLASTIK, BĄDŹ FANTASTIC

W naszej szkole została wznowiona coroczna akcja zbiórki nakrętek. W wyznaczonym terminie tzn w dniach 7 -14 grudnia uczniowie wraz z rodzicami oraz nauczyciele dostarczyli do szkoły duże ilości zebranych zakrętek. Celem tej corocznej inicjatywy jest pomoc w rehabilitacji chorego chłopca. Udział w akcji jest przejawem dużej wrażliwości na cierpienie drugiego człowieka.

Uzbieraliśmy ogromne ilości zakrętek, które zostały zabrane przez wolontariuszki. 14 grudnia transport  worków pojechał  do punktu skupu.
Ogromne dzięki dla wszystkich za zaangażowanie się w akcję. Każda dostarczona nakrętka to malutki krok w kierunku usprawnienia zaburzonych funkcji ruchowych chłopca. Całym sercem trzymamy kciuki za powrót naszego kolegi do sprawności i…zbieramy dalej!!!

O następnym terminie dostarczenia uzbieranych zakrętek poinformujemy.

Opiekun akcji Anna Żelaskowska

Loading

Post Author: Dario