Rekolekcje wielkopostne

W dniach 18-20 marca 2024 r. uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w rekolekcjach wielkopostnych. Przez dwa dni ćwiczenia duchowe prowadziła Wspólnota EFEZ. Młodzi ludzie mówili o trudnościach na drodze do zbawienia oraz dzielili się własnymi doświadczeniami w kwestii wiary.

Wtorek był poświęcony adoracji Najświętszego Sakramentu oraz spowiedzi.
Trzeciego dnia kapłani odprawili dla nas Mszę świętą. Dla klas I-III Eucharystię sprawował ks. Krystian natomiast dla klas IV-VIII ojciec Ezechiel Lasota- bernardyn pochodzący z Ozorkowa.
Ta chwila w kościele pozwoliła nam zatrzymać się na chwilę, doświadczyć wspólnoty wiary, odnaleźć siebie, drugiego człowieka a nade wszystko Boga oraz przygotować się do nadchodzacych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Loading

Post Author: Dario