Prezydium SU - rok szkolny 2020/2021

Julia Osowska z kl. VII b przewodnicząca

Członkowie Samorządu:
Jacek Kanicki, Jagoda Kanicka i Łucja Mróz -klasa VIIIa

Członkowie Zarządu SU odpowiedzialni są za takie obszary działań, jak:
– samoorganizacja,
– reprezentowanie uczniów szkoły,
– organizacja szkolnych wydarzeń,
– angażowanie innych uczniów w działania,
– ochrona praw ucznia.

Opiekunowie SU: p. Monika Wolska, p. Monika Majchrzak

Działania Samorządu Uczniowskiego

Rok szkolny 2020/2021

“Dzień Edukacji Narodowej” – [13.10.2020]
Dzisiejszy dzień upłynął nam na życzeniach. Przepełniony był on uśmiechem i wieloma czułymi słowami. Wręczyliśmy naszym nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji drobne podziękowania w postaci słodkich kartek życząc przy tym wszystkiego co najlepsze. Na wielkie uznanie zasługują trzy uczennice z klas siódmych, które to wykonały przepiękne portrety naszych Pań Dyrektorek. Oczywiście te piękne portrety zostały wręczone w prezencie dyrekcji naszej szkoły.

Tego dnia zaczął się również konkurs dla wszystkich uczniów szkoły polegający na rozpoznaniu nauczyciela na zdjęciu z młodości.
Wyniki konkursu już niebawem.

Już znamy wyniki konkursu “Rozpoznaj swojego nauczyciela na zdjęciu sprzed lat” .

Sami nauczyciele przyznali , że nie było to łatwe zadanie. Najlepsi okazali się uczniowie klasy 1c Pani Agnieszki Daneckiej oraz  klasy 7b Pana Grzegorza Kolasy, którym jeszcze raz gratulujemy bystrości i spostrzegawczości . Zwycięzcy zostali obdarowani cukierkami ufundowanymi przez Panią Dyrektor i radę rodziców.

“Dzień chłopaka”
30 września w naszej szkole obchodziliśmy dzień chłopaka . Każda z klas w swoim gronie przygotowała niespodzianki dla swoich kolegów. “Każdy chłopak w krawat ubrany  był niepytany”.

“Gazetka szkolna”
W szkolnej gazetce w ostatnim czasie przybyły dwa nowe artykuły .
Jeden z nich dotyczy składu samorządu uczniowskiego, zaś drugi zatytułowany “Nie daj się wirusom” opowiada o elementarnych zasadach w walce z groźnymi chorobami o podłożu wirusowym.

SP2 NEWS - wiadomości z życia szkoły

Celem zajęć jest nagrywanie, montaż wideo i publikowanie wydarzeń z życia szkoły.

Opiekunem projektu jest pan Dariusz Suchan

Rok szkolny 2018/2019

Film zrealizowany na zajęciach rozwijających zainteresowania z informatyki "Mój rozwój - mój kapitał"