DBI

Dzień Bezpiecznego Internetu to największa doroczna akcja na rzecz bezpieczeństwa dzieci w Internecie.
W tym roku DBI wypada 6 lutego, ale obchody w naszej szkole trwają ponad miesiąc.
Uczniowie na lekcjach informatyki poznają i pogłębiają wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa młodych internautów.
Nasza szkoła, jak co roku, zarejestrowała swoją inicjatywę na stronie DBI.pl i pod kierunkiem pana Dariusza Suchana przeprowadza różnego rodzaju akcje. Jedną z nich jest przygotowanie innowacyjnej i kreatywnej pracy plastycznej wykonanej odręcznie na kartonie lub techniką cyfrową, związanej z bezpieczeństwem przez dzieci i młodzieży w Internecie.
Zapraszamy do wzięcia udziału w KONKURSIE!

Przedstaw w swojej pracy JEDNO z wielu zagrożeń.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów naszej szkoły; będzie trwał od 22 stycznia do 1 marca.
Forma pracy:
dokument graficzny w technice komputerowej lub projekt 3D (TinkerCad) – uczniowie klas V-VIII
format A4 (1800×1200 pikseli), dopuszczalne typy plików: .jpg, .png, .bmp; .stl
– prace przesyłamy na adres: konkurs.sp2ozorkow@gmail.com
w temacie wpisując swoje imię i nazwisko oraz klasę;
praca plastyczna (uczniowie klas IV) w formacie A3 lub większym wykonana techniką dowolną – podpisana na odwrocie.

W konkursie DBI 2023 wzięło udział ponad 80 uczniów, poniżej prezentujemy wyróżnione prace.

Wyróżnione prace konkursowe DBI 2022:

Serdecznie gratulujemy!