Zajęcia odbywają się w dwóch grupach raz w tygodniu - 2 godz. lekcyjne - opiekun: Dariusz Suchan

Zajęcia informatyczne – NASZE PASJE – realizowane w ramach projektu “MÓJ ROZWÓJ – MÓJ KAPITAŁ” 

Udział biorą:  Kacper Dobrzyniak, Wiktor Kacprzak, Bartek Pomykała, Adam Kajtowski, Jakub Przybysz, Bartosz Malec.

Publikować będziemy NASZE PASJE: relacje z parkietów siatkarskich – zawodów, w których reprezentujemy naszą szkołę oraz jazdy wyczynowej na rowerze. Przede wszystkim nauczymy się jak poprawnie robić zdjęcia oraz obrabiać je za pomocą programów komputerowych i poznamy obsługę oprogramowania do edycji wideo oraz montaż amatorskich filmów. 

…pierwsze efekty…

Zajęcia informatyczne – Fotografia i wideofilmowanie z elementami dziennikarstwa – realizowane w ramach projektu “MÓJ ROZWÓJ – MÓJ KAPITAŁ”

Udział biorą: Jowita Domańska, Maja Markowska, Oliwier Leszczyński, Rafał Stręk, Szymon Gronczewski, Maciej Balcerzak, Wiktor Budny.

Nauczymy się jak poprawnie robić zdjęcia krajobrazowe, przyrodnicze (każdej porze roku), dokumentalne i reportażowe oraz obrabiać je za pomocą programów graficznych. Poznamy również obsługę programów do edycji i tworzenie filmów wideo. Będziemy również brać udział w konkursach fotograficznych.