WIELKIE ŚWIĘTO RADOSNEJ RODZINY

            4 czerwca 2022 r., w godz. 1400-1900, na boisku szkolnym odbywał się Piknik Rodzinny.

Towarzyszyło nam hasło: „Piknik rodzinny motywuje, inspiruje, rodziny integruje – dobrą zabawę gwarantuje!”. Uczestników przywitała prawdziwie letnia pogoda. Patronat  nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Ozorkowa, p. Jacek Socha.

            Piknik odbył się dzięki ogromnemu zaangażowaniu Dyrekcji Szkoły, Rodziców, Rady Pedagogicznej, Pracowników Administracji i Obsługi, Sponsorów oraz uczniów.

            Wśród sponsorów znaleźli się: TATOO SOLEK, p. Marta Kownacka, OFFROADOWE ŚWIRY PARYŻ, Pracownia Cukiernicza „CIACHOLANDIA”, Pracownia Fryzjerska Konrad Mrowiński, Punkt Przedszkolny „MINI MALUCH”, Klub Sportowy „GRUCHA”, Pracownia Fotograficzna slubnefoto.info, Studio Fryzur Marcin Izydorczyk, KAWIARNIA CYNAMON Beatrycze Tomaszewska, Salon Piękności „LAYLA”, Salon Piękności „SORELLA”, Centrum Lekarzy Specjalistów, Zajazd „LEON”, Centrum Dziecięce „MIŚ”, KWIATKOWSKI STACJE PALIW, RADICAL POLSKA, PPHU CENTRO-BUD, BIMAT, p. Roman Wrześkiewicz, GOOD FOOD Janusz Baron, „DUBIMEX” Sp. Jawna ZYGMUNT DUBIELAK, Przedsiębiorstwo Rolno-Spożywcze DUBIELAK, PPHU „ART-POL” Artur Polak, PHU „JAGA”, Zakład Piekarniczo-Cukierniczy OZDOWSCY, Centrum Malarskie „DULUX” TOMASZ MAJEWSKI, CENTRUM SPORTU I REKREACJI WODNIK, PRIMAVERA, HURTOWNIA BIS W OZORKOWIE, p. Bartłomiej Pawłowski, „KRYSZPOL” Sp. J., Restauracja „MANHA”, Lodziarnia „MAŁA TAJKA”, „ŁÓDZKIE MALUCHY”.

            Swoją obecnością przyczynili się do uatrakcyjnienia Pikniku: Ochotnicza Straż Pożarna w Ozorkowie, Komisariat Policji w Ozorkowie, Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących Na Padaczkę w Ozorkowie, ZHP Ozorków, Gimnastyka Artystyczna „Pasja”, Niepubliczna Szkoła Muzyczna w Ozorkowie, Ozorkowski Klub Karate oraz Młodzieżowy Dom Kultury.

            Uroczystego otwarcia Pikniku Rodzinnego dokonali: Pani Dyrektor, Burmistrz Miasta Ozorkowa, przedstawiciel Rady Rodziców i przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego.

            Celem spotkania, który udało się osiągnąć, było pozyskanie środków finansowych na potrzeby naszych uczniów i specjalne wsparcie dla absolwentów Wiktorii Kubiak i Adama Puchały, którzy dzielnie walczą z ciężką chorobą.

            Towarzyszyła nam zabawa oraz integracja środowiska szkolnego i lokalnego. Teren szkoły zapełniły różne stanowiska z atrakcjami dla dzieci i młodzieży. Każdy znalazł coś dla siebie. Nie było czasu na nudę. Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych atrakcji, m. in. spotkanie z alpakami, fotobudkę, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, licytacje, wykonanie makijażu, stanowisko z grillem, ciastami i sałatkami, kawiarenkę. Niespodzianką był poczęstunek w postaci przepysznego tortu.

            Nad bezpieczna zabawą czuwały służby medyczne i policyjne. Medycy i policjanci opowiadali na czym polega ich praca i zapraszali do obejrzenia wozów służbowych.

            Piknik był także okazją do zaprezentowania talentów artystycznych i sportowych naszych uczniów. Uczniowie śpiewali, tańczyli, grali na różnych instrumentach. Odbyły się pokazy karate i gimnastyki artystycznej.

            Piknik Rodzinny cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Udało się udowodnić, że chcieć to móc, a współpraca pomiędzy uczniami, rodzicami i nauczycielami nabiera jeszcze serdeczniejszego wymiaru.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Przygotowała: Anna Marciniak

Loading

Post Author: Dario