Walentynki

W dniu świętego Walentego, nic nie może dziać się złego, nikt nie może się dziś złościć, bo dziś nadszedł dzień radości!
Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek przesyłają uczniowie klasy I b, II b, II d
Samorząd Uczniowski.

klasie II b walentynki obchodziliśmy na wesoło. Na pamiątkę wykonaliśmy dużo zdjęć.
klasą II d przesyłamy wszystkim mnóstwo serduszek i uśmiechów.

Gry walentynkowe:

I kilka cytatów:

„Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie”.

„Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie”.

„Kochać, to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku”

„Ani różnica poglądów, ani różnica wieku, nic w ogóle nie może być powodem zerwania wielkiej miłości. Nic, prócz jej braku”.

„Jedna kropla miłości jest więcej warta niż ocean dobrych chęci i rozumu”.

„Przyjaźń poznaję po tym, że nic nie może jej zawieść, a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć”.