„Święty Mikołaj dla Seniora”

„I właśnie radość, którą daje nam pomaganie cierpiącym, jest Mocą, która ich leczy”

                                                                                  Dorota Terakowska

Uczniowie klasy V b z wychowawczynią włączyli się do pięknej akcji charytatywnej – „Święty Mikołaj dla Seniora”.

Seniorzy, podopieczni domów pomocy społecznej z całej Polski napisali wzruszające listy do Świętego Mikołaja z różnymi prośbami. Spośród ponad ośmiu tysięcy listów postanowiliśmy spełnić marzenie Pani Aliny- mieszkanki DPS-u w Łodzi, przy ulicy Paradnej.

Pani Alina poprosiła w liście o cieplutki koc i leki przeciwodleżynowe. Dzięki hojności naszych Rodziców, wysłaliśmy dla Seniorki paczkę pełną specjalistycznych preparatów i z pięknym kocem. Oczywiście nie mogło zabraknąć życzeń od nas wszystkich, zapisanych  na pięknej własnoręcznie wykonanej kartce świątecznej.

Mamy nadzieję, że sprawiliśmy radość Pani Alinie, a na Jej twarzy pojawi się uśmiech – wtedy także i my będziemy szczęśliwi.

Uczniowie klasy V b

                                  z wychowawczynią – Mariolą Wodzińską

Loading

Post Author: Dario