“Pocztówka z wakacji”

Konkurs plastyczny “Pocztówka z wakacji” rozstrzygnięty!

Wakacje niestety dawno się skończyły, ale chcąc przywołać miłe wspomnienia, w naszej szkole zorganizowano konkurs plastyczny „Pocztówka z wakacji”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I-III. Prace zgłoszone do konkursu w bardzo ciekawy sposób przedstawiały miejsca, które dzieci odwiedziły w czasie wakacji. Technika wykonania prac zaskakiwała oryginalnymi pomysłami uczniów. Przy ocenie brano pod uwagę pomysłowość prac, estetykę i technikę wykonania, rodzaj materiałów, ale przede wszystkim udział własny dzieci przy wykonywaniu pracy.

Wyniki konkursu:

Klasy 1

I miejsce – Maksymilian Mikołajczyk 1d

II miejsce – Krystian Kowalski 1c

III miejsce – Agata Bobrowicz 1b

Wyróżnienia: Stanisław Bednarski 1b, Elżbieta Kozińska 1b

Klasy 2

I miejsce – Łucja Łuczak 2d

II miejsce – Karolina Furmańczyk 2d

III miejsce – Aleksandra Steglińska 2d

Wyróżnienia: Bruno Chmal 2c, Tymoteusz Chmal 2c, Michaela Szczech 2b, Nikola Dobrowolska 2c

Klasy 3

I miejsce – Maria Małkus 3c

II miejsce – Oliwia Kowalska 3c

III miejsce – Filip Tyran 3c

Dla zwycięzców przewidziano nagrody. Wszyscy uczniowie otrzymują dyplomy.

Gratuluję wszystkim uczestnikom i dziękuję za udział w konkursie.

Monika Bielawska

Loading

Post Author: Dario