KINOWE PIĄTKI W SZKOLE

Zapraszamy chętnych uczniów naszej szkoły do udziału w projekcie “Kinowe piątki w szkole”.

Seanse filmowe będą odbywać się w ostatni piątek miesiąca, w godzinach 17.00 – 19.00, na holu pierwszego piętra (jeśli ostatni piątek będzie kolidował z innymi uroczystościami lub dniem wolnym, będzie wyznaczony nowy termin w danym miesiącu).

Dzieci mogą zabrać ze sobą koc, poduszkę, popcorn i coś do picia… 🙂

Przed wejściem na projekcję należy zmienić obuwie!

W tygodniu poprzedzającym kino, podczas długiej przerwy, można w sali 208 zagłosować na jedną z trzech propozycji filmowych. Zachęcamy także do zgłaszania własnych propozycji filmów/bajek.

Do czwartku przewodniczący klas powinni podać orientacyjną ilość chętnych osób z danej klasy.

Koszt uczestnictwa w seansie – 2 zł.

Zgodę można pobrać u p. Moniki Majchrzak (s. 208) lub u p. Moniki Bielawskiej (s. 029) i w dniu seansu przynieść podpisaną przez rodzica lub opiekuna.

Na pierwszy seans zapraszamy w najbliższy piątek – 28 października.

Propozycje filmów:

1. “Wicher”
  2. “Ósma klasa”
  3. “Marschall. Cudowny pies”

Uczestnictwo w seansie jest równoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem oraz akceptacją jego punktów.
Zobacz >>> REGULAMIN <<<