Dzień Kreatywnych Pasjonatów

DZIEŃ KREATYWNYCH PASJONATÓW w naszej szkole na podsumowanie Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pod hasłem „Pasja, profesja, powołanie”

25 października w naszej szkole był pełen Pasjonatów.
Od rana w klasie V b Szkolny Doradca Zawodowy p. Beata Klauze przeprowadziła lekcję  wychowawczą na temat :
“Ja czyli kto? – moje zainteresowania, hobby, pasja”.

Wszyscy uczniowie odkrywali swoje zainteresowania i pasje, wskazujące predyspozycje do różnych zawodów i profesji.

Na przerwach pod opieką p. Beaty Klauze oraz p. Jarosława Suchana, najbardziej kreatywni  pasjonaci  pokazali swoje zainteresowania i ulubione formy aktywności: uczniowie z klasy VIII a pochwalili się pasją kulinarną częstując nas pomysłowymi kanapkami. Uczennice klas VI -stych Maja i Nikola pochwaliły się swoimi pracami  rysunku i fotografii.
Były prezentacje akrobatyczne i taneczne, a także indywidualne i zespołowe popisy wokalne. Największą widownię i aplauz zgromadził występ księdza Kamila, który zaprezentował swoją przepiękną pasję gry na instrumentach. Usłyszeliśmy w jego wykonaniu dwa utwory na skrzypcach.

„Pasja, profesja, powołanie” to hasło Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2019, które świetnie wpisało się w Hasło Roku szkolnego 2019/2020 w naszej szkole: „Idziemy z Wami po pasję, po wiedzę, po radość”. Odkrywanie swoich zainteresowań i pasji  pomaga  zdobywać nowe umiejętności , doświadczenia i wiedzę,  tak bardzo potrzebne w rozwoju każdego człowieka.

Loading

Post Author: Dario