“Drzwi otwarte” dla rodziców i uczniów

15 lutego 2023 roku w naszej szkole odbyły się “Drzwi otwarte” dla rodziców i uczniów przyszłych klas pierwszych. W pierwszej części spotkania rodzice uzyskali najważniejsze informacje dotyczące naboru do klas pierwszych oraz informacje  o naszej szkole, natomiast dzieci miały okazję poczuć się już „Pierwszakami” podczas zajęć plastycznych, muzycznych czy mini łamigłówek prowadzonych przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. W drugiej części uczniowie wraz z rodzicami pod opieką samorządu uczniowskiego zwiedzali mury naszej szkoły.

drzwi-otwarte-20

Specjalnie na tę okoliczność  powstała foto budka, w której dzieci mogły pobawić się w fotomodelki i fotomodelów … działo się działo. Wszyscy byli zadowoleni i na pamiątkę wszystkie przedszkolaki dostały medale naszej szkoły.
Zapraszamy we wrześniu do naszej szkoły.

Loading

Post Author: Dario