Zawody sportowe

W dniu 29.11.2023 roku nasi uczniowie: dziewczęta i chłopcy uczestniczyli w Mistrzostwach Powiatu w unihokeju. Igrzyska Dzieci. (rocznik  2011 i młodsi).

Mecze zarówno chłopców jak i dziewcząt były bardzo zacięte, niesamowita walka o każdą piłkę, o każdy metr boiska. Bramkarze: Łucja Kałuża ( VD) jak i Adam Stelmaszewski (VA), wykazali się niebywałą zwinnością broniąc arcytrudne strzały drużyn przeciwnych.  Choć mecze trwały tylko 2×4 minuty to poziom zmęczenia naszych uczniów, uczennic sięgał zenitu.

Chłopcy zajęli dobre V miejsce, a mogło być znacznie lepiej, znacznie.

Dziewczęta  nasze wygrały wszystkie mecze w grupie, a w finale o I miejsce  był remis. Choć w podstawowym czasie,  równo z gwizdkiem  strzeliły zwycięską bramkę, ale sędzia uznał, że bramka została zdobyta po czasie. W walce o  I miejsce zadecydowały rzuty karne. Lepsza okazała się drużyna ze Zgierza. Gratulujemy drużynie ze Zgierza awansu, a naszym dziewczętom zajęcia II miejsca w powiecie.

Jest to największy sukces dziewcząt w unihokeju w naszej szkole

Skład drużyny chłopców:

Stelmaszewski Adam  VA ( bramkarz)

Fabrykowski Szymon VIA

Krakowski Olivier      VIA

Tomczak Szymon       VIA

Urbański Szymon       VIA

Bartosiewicz Natan –  VID

Rosiński Gabriel         VID

Wrześkiewicz Adam  VID

Zamojski Aleksander VID

Skład drużyny dziewcząt:

Kałuża Łucja                    VD ( bramkarz )

Modrzejewska Weronika VD

Staniewska Oliwia           VD

Gronczewska Aniela        VIA

Szwemberg Nadia            VIA

Kiose Daria                      VIC

Górzyńska Patrycja          VID

Raz jeszcze dziękujemy uczennicom i uczniom naszej szkoły za godne jej reprezentowanie i walkę od pierwszej do ostatniej sekundy każdego meczu.

Opiekunowie: Bogdan Lewandowski, Zdzisław Pietruszewski

„Wszyscy mamy marzenia. Aby jednak sprawić, że marzenia staną się rzeczywistością, potrzeba bardzo dużo determinacji, poświęcenia, samodyscypliny i wysiłku”– Jesse Owens