Rozstrzygnięcie konkursu na wiosenne drzwi

Mimo, że pogoda za oknem nie rozpieszcza, brakuje nam słońca i ciepłych dni, to jest już WIOSNA! Z okazji jej nadejścia w naszej szkole odbył się konkurs na najładniej udekorowane drzwi (w klimacie wiosennym). Szkolne korytarze wypełniły kolorowe kwiaty, wesołe pszczoły i motyle, na niejednych zagościła nawet sama Pani Wiosna.

Celem konkursu było nie tylko przygotowanie dekoracji… Był to tylko pretekst, aby zjednoczyć klasę we wspólnym działaniu, spędzić miło czas i pobudzić swoją kreatywność. Jesteśmy zachwycone pomysłami, różnorodnością i tym, jak wiele klas zechciało wziąć udział w konkursie.
Jednogłośnie oznajmiamy, że WSZYSTKIE KLASY otrzymują WYRÓŻNIENIE!
Zapraszamy do obejrzenia galerii. Podczas apelu podsumowującego II półrocze klasy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.

Organizatorki konkursu: Monika Bielawska, Monika Majchrzak