TARGI EDUKACYJNE

Dyrekcja szkoły oraz Szkolny Doradca Zawodowy zapraszają wszystkich uczniów klas ósmych na III MIEJSKO – GMINNE TARGI EDUKACYJNE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH pod PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA OZORKOWA oraz STAROSTY ZGIERSKIEGO.

21 marca 2023 r. w godzinach 10.00 – 13.00 w Hali Sportowej Centrum Sportu i Rekreacji „Wodnik” w Ozorkowie ul. Traugutta 2.

Swoje oferty edukacyjne na rok szkolny 2023/2024, będą prezentować szkoły ponadpodstawowe z Ozorkowa, Zgierza, Łodzi  Łęczycy, Piątku.

Zaproszeni do udziału są również uczniowie szkół podstawowych z terenu miasta Ozorkowa oraz gminy Ozorków i miejscowości ościennych.

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału oraz uzgodnienie orientacyjnej godziny wejścia.