Sukces

17 maja 2023 roku o godz. 9.00 w Auli Czerwonej Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się uroczystość podsumowania Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych w województwie łódzkim dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2022/2023. Na uroczystości Łódzki Kurator Oświaty wręczył uczniom zaświadczenia o przyznaniu tytułu laureata. W tym roku tytuł laureata otrzymało 200 uczniów spośród 19800 biorących udział w konkursach.

Z ogromną dumą informujemy, iż uczennica kl. VIII a Matylda Wasiak, jako jedyna z naszego miasta, uzyskała tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Biologii z wynikiem 94 na 100 możliwych do uzyskania punktów.

Uzyskanie takiego tytułu to efekt wielomiesięcznej pracy Matyldy. W osiągnięciu takiego tytułu pomagała Matyldzie nauczycielka biologii pani Anna Żelaskowska, która pracowała z Nią na każdym etapie konkursu. W przygotowaniach do konkursu bardzo mocno wspierali Matyldę rodzice.
Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięcia Matyldy i życzymy dalszych sukcesów.

Ogromne gratulacje.