Stojaki na rowery

W ostatnich latach zwiększona świadomość ekologiczna oraz promowanie aktywnego trybu życia sprawiły, że rowery stały się popularnym środkiem transportu nie tylko dla dorosłych, ale również dla młodszych pokoleń.
W naszej szkole, podobnie jak w wielu innych placówkach edukacyjnych, rowery stały się powszechnym środkiem transportu uczniów.
Dlatego też, z zadowoleniem informujemy, że nasza szkoła zakupiła 20 nowych stojaków na rowery. To ważny krok w kierunku promowania ekologicznych rozwiązań oraz zwiększenia komfortu uczniów.

Zakup 20 nowych stojaków na rowery to znaczący krok naprzód dla naszej szkoły. To inwestycja w ekologię, komfort uczniów oraz bezpieczeństwo na terenie szkoły. Mam nadzieję, że ta inicjatywa posłuży za wzór dla innych placówek edukacyjnych i inspiruje do podejmowania działań na rzecz zrównoważonego transportu. Jesteśmy przekonani, że dzięki takim inicjatywom możemy razem tworzyć lepszą przyszłość dla naszych dzieci i naszego środowiska.

Jednocześnie przypominamy, że pozostawiony rower czy hulajnoga powinny być przypięte do stojaka. Przypięcie roweru do stojaka w odpowiedni sposób i korzystanie z odpowiednich zabezpieczeń jest kluczowe dla zapewnienia jego bezpieczeństwa.
Pamiętaj, że zawsze lepiej jest zainwestować w solidny zamek niż ryzykować utratę wartościowego roweru.

Przygotował: Dariusz Suchan

Loading

Post Author: Dario