Konkurs

Dnia 4 marca 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. św. Jana Pawła II w Ozorkowie odbyła się kolejna edycja Miejsko – Gminnego Konkursu Ortograficznego “O pióro dyrektora szkoły”. W tym roku patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta Ozorkowa – p. Jacek Socha.

Do rywalizacji stanęli uczniowie klas siódmych i ósmych szkół w Parzęczewie, Modlnej, Leśmierzu, SP5 i SP2 w Ozorkowie.

Zmagania konkursowe polegały na rozwiązaniu trudnego testu ortograficznego. Najlepiej poradziła sobie uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Ozorkowie – Julia Paczos z klasy VII B, która zajęła 1. miejsce. Drugie miejsce wywalczyła Anna Sieradzka ze Szkoły Podstawowej w Leśmierzu, trzecie – Inka Rogalska ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ozorkowie. Wyróżnienie otrzymał Szymon Filipiak ze Szkoły Podstawowej w Parzęczewie.

Gratulujemy zwycięzcom.

Konkurs zorganizowały panie: Dorota Kwiatkowska i Mariola Wodzińska.