Moje najpiękniejsze miejsce na Ziemirozstrzygnięty!!!

Z przyjemnością informujemy, że konkurs „Moje najpiękniejsze miejsce na Ziemi” został rozstrzygnięty! Zadaniem uczestników było przedstawienie w formie dioramy swojego najwspanialszego miejsca na naszej planecie.

Głównym celem konkursu było zainteresowanie uczniów otaczającym światem, jego różnorodnością i bogactwem. Do Organizatorów wpłynęło wiele przepięknych prac. Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością, kreatywnością. Wśród  najpiękniejszych zakątków Ziemi znalazły się między innymi: Puszcza Białowieska,  starówka w Połczynie -Zdroju, tereny nadmorskie, a nawet pobliska wieś – Solca Mała.

Członkowie jury mieli ogromny dylemat przy wyłanianiu zwycięzców, dlatego jednogłośnie zadecydowali, że wszystkim uczestnikom należy się wygrana!

Oto lista zwycięzców:

• Łucja Sass z kl. I d,
  • Maksymilian Mikołajczyk z kl. I d,
  • Lilla Jon z kl. III b,
  • Nadia Szwemberg z kl. IV a,
  • Nina Kałużna z kl. IV b
  • Nadia Przybysz z IV b,
  • Marika Męczyńska z kl. V b,
  • Maja Masztakowska z kl. V c.

Wszystkie prace zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu.

Dziękujemy uczniom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych naszych konkursach.

Rozdanie nagród odbędzie się wkrótce.

Przygotowali: Joanna Gąsińska, Damian Kaźmierczak