Konkurs

W dniu 10.03 odbyło się podsumowanie  i wręczenie nagród laureatom IV Edycji Międzyszkolnego Miejsko-Gminnego Konkursu o zawodach „Zawody w mojej rodzinie” pod patronatem Burmistrza Miasta Ozorkowa.

Z naszej szkoły nagrodzeni zostali:

W kategorii klas IV-V  w konkursie plastycznym

MARIKA MĘCZYŃSKA   z klasy V B  – I MIEJSCE

NADIA PRZYBYSZ  z klasy IV B – III MIEJSCE

MARIANNA PROROK  z klasy IV D – WYRÓŻNIENIE

W kategorii klas I-III w konkursie plastycznym

MARCEL ANDRZEJCZAK  z klasy I D  – III MIEJSCE

ZUZANNA WRZEŚKIEWICZ z klasy II a  – WYRÓŻNIENIE

W kategorii  klas VII – VIII w konkursie multimedialnym

ANTONINA KAŹMIERSKA z klasy VII a   – I MIEJSCE

Organizatorem  konkursu była Szkoła Podstawowej nr 2 oraz Wydział Oświaty Sportu i Spraw Społecznych w Ozorkowie.

Celem konkursu było  zainteresowanie  uczniów  tematyką poznawania  zawodów na  współczesnym rynku pracy, rozwijanie  wyobraźni i kreatywnego myślenia.

Mimo przebiegu I- Szkolnego Etapu, jeszcze w warunkach nauki zdalnej, do II etapu – Miejsko Gminnego  zgłoszono kilkanaście prac plastycznych i prezentacji multimedialnych.

Udział wzięli uczniowie ze szkół – SP nr 2, SP nr 5, Zespół Szkół Specjalnych w Ozorkowie oraz ze Szkół  Podstawowych  w Modlnej i w Solcy Wielkiej.

Gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu. Widać, że  „świat zawodów” jest interesującym tematem wśród uczniów naszej szkoły, którzy już w wieku szkolnym zaczynają poznawać i planować przyszłą karierę zawodową.

Prace plastyczne można oglądać na ekspozycji w szkole na holu parteru.

Zapraszamy do udziału w konkursie za rok.