Kinowe piątki

Drodzy uczniowie, 

rozpoczął się nowy rok szkolny a wraz z nim rozpoczynają się nasze ulubione kinowe piątki! 

W najbliższy piątek 29 września ruszamy z pierwszym w tym sezonie seansem 🙂 Zapraszam wszystkich zainteresowanych uczniów o godzinie 16:45 na hol I piętra. Nie zapomnijcie zabrać butów na zmianę, czegoś do picia i oczywiście świetnych humorów 🙂 W tym roku wstęp kosztuje 5 zł, lecz w cenie  otrzymujecie dużo pyszneggggggoooo, świeżutkiego popcornu prosto z naszej nowiutkiej  maszyny. 

Przed przystąpieniem do seansu pamiętajcie by wraz z rodzicami dokładnie zapoznać się z regulaminem, który dostępny jest TUTAJ! Nie zapomnijcie także o przyniesieniu ze sobą podpisanej przez rodziców zgody, która jest niezbędna do uczestniczenia w kinie. Wzór zgody do samodzielnego wydrukowania dostępny TUTAJ, lub od jutra do pobrania w sali 029, 208 oraz w świetlicy szkolnej. 

Liczymy na Waszą obecność!!! 

Autorki projektu a zarazem opiekunki 

p. Monika Majchrzak i p. Monika Bielawska 

Loading

Post Author: Dario