Dwójka znów piękniejsza!

Tegoroczna misja naszej szkoły związana jest ściśle z marzeniami. Ich realizację rozpoczęliśmy już w wakacje.
“Dwójka” ponownie wypiękniała. Marzenia o kolorowej szkole zamieniły się w rzeczywistość.

Na holu 2. piętra przybyły wygodne siedziska, z których bardzo chętnie korzystają nasi uczniowie. Ściany otrzymały nowoczesne dekoracje, a filary nabrały kolorów.

Korytarz 1. piętra wzbogacono o mapę polityczną świata i zegary pokazujące aktualną godzinę w różnych strefach czasowych.

Już wkrótce szkolne korytarze upiększą także żywe rośliny.

Wszystko to staje się możliwe m.in. za sprawą Wspaniałych Rodziców i Sponsorów, którzy współorganizowali w naszej placówce II Piknik Rodzinny.

Serdecznie dziękujemy!

Warto wspomnieć również, że to nie koniec wakacyjnych prac remontowych. Pomalowano także niektóre sale lekcyjne, wymieniono oświetlenie, zakupiono nowy sprzęt kuchenny w ramach programu “Posiłek w szkole i w domu”, utworzono pomieszczenie rekreacyjno- sportowe.

Zmieniamy się dla Was, Drodzy Uczniowie!