III miejsce w turnieju piłkarskim

W dniu 27.09.2019 r. Nasza drużyna brała udział w turnieju piłkarskim miejsko-gminnym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Ozorkowie.

W turnieju brało udział 6 zespołów: Sp5 Ozorków, Sp2 Ozorków, Sp4 Ozorków oraz Szkoły Podstawowe z Modlnej, Solcy oraz Leśmierza. Bardzo dobrze wypadł Nasz zespół, który na koniec klasyfikacji zajął 3 miejsce zdobywając brązowe medale oraz puchar. Nasi chłopcy wygrali 3 mecze, jeden zremisowali i doznali jednej porażki. Dodatkowo najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Fabian Czekalski z klasy VI A.

Skład drużyny:

1. PAŁASZ BARTOSZ VI B
2. CHAŁUPKA IGOR VI B
3. JAROSIK KACPER VI B
4. KRÓL BARTOSZ VI B
5. CZEKALSKI FABIAN VI A
6. BŁASZCZYK GRACJAN VI A
7. KRUSZYŃSKI BARTŁOMIEJ VI C
8. PRZYBIŃSKI JAKUB VI C
9. BANASZCZYK FILIP VI D
10. ŁUCZAK ALEKSANDER V A
11. GÓRZYŃSKI PATRYK V B
12. GROBELNY FRANEK V B
13. IGNACZAK ARTUR V B
OPIEKUN DRUŻYNY: BARTOSZ KOŃCZAREK

Loading

Post Author: Dario