Planetarium 01

Wyjazd klas 1 b i 1 c do Planetarium Fun Lab w Konstantynowie Łódzkim

15 maja 2026 r. uczniowie klas 1 b i 1 c wraz z wychowawczyniami p. Patrycją Szaciłowską i p. Martą Hawro oraz opiekunami p. Anną Świecką i p. Magdaleną Borowską uczestniczyli w wyjeździe edukacyjnym do Planetarium Fun Lab w Konstantynowie Łódzkim.

Czytaj więcej o Wyjazd klas 1 b i 1 c do Planetarium Fun Lab w Konstantynowie Łódzkim

Loading

6d

Wycieczka klasy 6d

6 maja 2026 r, klasa 6d wybrała się na wycieczkę do kopalni soli w Kłodawie, do Uniejowa i nad zbiornik Jeziorsko. Po drodze zwiedziliśmy ruiny zamku w Besiekierach. Największą atrakcją był zjazd pod ziemię i zwiedzanie solnych korytarzy w kopalni. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji o pracy górników.
W Uniejowie spacerowaliśmy po rynku i parku oraz podziwialiśmy zamek, a nad Jeziorskiem oglądaliśmy piękne widoki i odpoczywaliśmy na świeżym powietrzu.
Wycieczka była bardzo udana i wszyscy wróciliśmy zadowoleni oraz pełni miłych wspomnień.

Czytaj więcej o Wycieczka klasy 6d

Loading

kino

Filmowa lekcja empatii

W dzisiejszych czasach coraz częściej spotykamy się z problemem hejtu. Niejednokrotnie słowa, które wydają się „niewinne”, mogą sprawić komuś przykrość i pozostawić trwały ślad. Dlatego tak ważne jest, aby uczyć się empatii, szacunku oraz odpowiedzialności za to, co mówimy i piszemy.

Mając to na uwadze, 23 marca uczniowie klas 4b i 5b wybrali się na wycieczkę do kina Górnik w Łęczycy, gdzie obejrzeli film edukacyjny pt. „Za duży na bajki 3”, który w ciekawy i przystępny sposób poruszał temat hejtu.

Czytaj więcej o Filmowa lekcja empatii

Loading

Wycieczka do Kopalni

Wycieczka do Kopalni Soli “Kłodawa”

Klasy 3e i 3d wraz z wychowawczyniami p. Agatą Wenerską i p. Anettą Tomczak oraz opiekunami p. Agnieszką Kabałą i p. Moniką Majchrzak wybrały się na ciekawą wycieczkę do Kopalni Soli w Kłodawie. Już od samego początku wyprawy uczniom towarzyszyły dobre humory i duża ciekawość tego, co zobaczą na miejscu.

Czytaj więcej o Wycieczka do Kopalni Soli “Kłodawa”

Loading

wycieczka 2

Wycieczka

W dniu 04.03.2026r. klasy 1b i 1d wybrały się na wycieczkę szkolną wraz ze swoimi wychowawczyniami do kopalni soli w Kłodawie. Nad dziećmi czuwały nie tylko wychowawczynie, ale także baczne oko Pani pedagog – Magdy oraz Pana ze świetlicy – Dawida. Dzieci z wielką ciekawością i ekscytacją oglądały podziemny świat pełen tajemnic.

Czytaj więcej o Wycieczka

Loading