Zdrowy tryb życia

DBAJ O ZDROWIE, JEDZ OWOCE I WARZYWA!

To myśl przewodnia przedstawienia przygotowanego przez klasy II d i II b pod opieką p. Anny Kwiatos i p. Iwony Janiszewskiej.

Uroczystość swoją obecnością zaszczycili zaproszeni goście:
Burmistrz Miasta Ozorkowa p. Jacek Socha, p. Dariusz Szpakowski – prezes zarządu GS “Samopomoc Chłopska” Ozorków oraz p. Klaudia Janus – opiekun programu dla szkół “Owoce i Warzywa”.

Zdrowie jest największym skarbem, jaki posiada człowiek, nie można go kupić za żadne pieniądze. Bez niego wszelkie inne dobra nie mają jakichkolwiek wartości.

W związku z tym p. dyrektor naszej szkoły Małgorzata Syncerek, stara się dbać o zdrowie uczniów w różnych jego aspektach. Kolorowe pufy i stoliki na korytarzach, zapewniają uczniom bezpieczeństwo i zdrowy relaks. Pyszne obiady, a także program “Owoce i Warzywa” zapewniają zdrowe odżywianie.

Przedstawienie, które obejrzały wszystkie klasy I – IV, było wspaniałą promocją zdrowego trybu życia.

Prezentację wykorzystaną w trakcie przedstawienia przygotowała p. Marta Dobrowolska; o dźwięk i obraz zadbał p. Jarosław Suchan; dekoracja p. Anna Kwiatos i Iwona Janiszewska.