Zbiórka rzeczy do schroniska

Zima jest trudnym okresem dla zwierząt, szczególnie dla tych przebywających w schroniskach. Psiaki będące pod opieką FUNDACJI DLA SZCZENIĄT JUDYTA potrzebują naszego wsparcia. Fundacja ta opiekuje się porzuconymi, chorymi, a także pokrzywdzonymi w wypadkach szczeniętami.

Wielkimi krokami zbliżają się do nas chłodniejsze dni a wraz z nimi marzenia o świątecznych prezentach. Marzeniem psiaków jest posiadanie kochającej rodziny, ciepłego kąta i pełnego brzucha.  Pomóżmy zwierzętom przetrwać ten trudny czas. 

Do schroniska potrzeba przede wszystkim:

Karmy suchej i mokrej (firmy: Rocco, Animonda, Gran Carno Adult, Dolina Noteci i inne) a także: kocyków, podkładów, płynów do podłóg, worków na śmieci 120l, ręczników papierowych. 

Dary można wkładać do oznaczonego pudełka znajdującego się na korytarzu tuż przy drzwiach głównego wejścia do szkoły, a także do sali 208

Otwórzmy serca i zróbmy pieskom prezent na święta. 

Monika Majchrzak

Loading

Post Author: Dario