Zakończenie Roku Szkolnego

Uroczystości zakończenia roku szkolnego dla uczniów odbywały się o godz. 8.15 – klasy V i VII, 9.30 – klasy I, 10.30 klasy II, 12.30 – klasy IV i o godz. 15.00 klasy III Gimnazjum i VIII Szkoły Podstawowej.

Ta szczególna odbyła się o godz. 15.00, gdy żegnaliśmy ostatni rocznik klas III Gimnazjum i pierwszych absolwentów klas VIII Szkoły Podstawowej. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili między innymi: Burmistrz Miasta Ozorkowa pan Jacek Socha oraz Rzeczniczka Burmistrza pani Izabela Dobrynin.

Rok szkolny dobiegł końca… tymi słowami pani dyrektor Ewa Skrupska rozpoczęła uroczystość, życzyła wytrwałości w realizacji marzeń w dążeniu do celu.
Do nauczycieli:… jesteście autorami wielu sukcesów na terenie szkoły i terenie miasta…
Najlepszym uczniem szkoły został Bartłomiej Bichta z klasy III e, którego największymi sukcesami był tytuł finalisty wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki oraz zdobycie I miejsca i tytułu Najlepszy Umysł Ścisły z matematyki.


Najlepszym sportowcem roku został Mateusz Gwarczyk z klasy III e.


Do rodziców: …dziękuję za pomoc w rozwiązywaniu problemów, pomoc w organizacji przejazdów i pozyskiwanie sponsorów, pomoc w zakwaterowaniu wolontariuszy, użyczeniu gościny uczniom z Niemiec podczas wymiany polsko-niemieckiej, zaangażowanie w organizację imprez i uroczystości 100-lecia Odzyskania Niepodległości i piknik z okazji Dnia Dziecka. Za aktywną współpracę w projekcie “Niemiecki ma klasę”, za współpracę z wychowawcami i piękny Bal klas III Gimnazjum i klas VIII SP…

Pani dyrektor Ewa Skrupska cytowała słowa Jana Pawła II:

“Najbardziej twórczą ze wszystkich prac jest praca nad sobą,

która pozwala odnajdywać urok młodości.”

Życzyła pięknych wakacji, radości, słońca a przede wszystkim bezpiecznego korzystania z uroków lata i wakacji. Bądźcie bardzo uważni abyście zdrowi i szczęśliwi rozpoczęli we wrześniu naukę w Nowym Roku Szkolnym, zakończyła.

Wszystkim życzyła wszystkiego najlepszego, naszej szkole nieustannego rozwoju i międzyludzkiej życzliwości.
Następnie, po raz ostatni, pożegnała i wyprowadziła Sztandar Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II.

Fotorelacja

Loading

Post Author: Dario