Zajęcia innowacyjne

Podziękowanie dla Pani Danuty Trzcińskiej

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ozorkowie za poświęcony czas i przeprowadzenie wspaniałej lekcji warsztatowej dla uczniów zajęć innowacyjnych „Kultura to nie bzdura” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im św. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Ozorkowie.

W dn. 04. 11. 2019 r. uczestniczyliśmy w zajęciach warsztatowych dotyczących funkcjonowania i zasobów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ozorkowie przy ul. Listopadowej.
Mieliśmy również okazję podziwiać zabytkowe wnętrze placówki, wysłuchać pogadanki na temat  jej historii, skorzystać z internetowego katalogu i encyklopedii „Ozopedii”.
Na koniec szczerze się uśmialiśmy, oglądając przygody korzystającego z zasobów bibliotecznych Jasia Fasoli.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor i Pracownikom Biblioteki, że mogliśmy u Was gościć.

Wdzięczni uczniowie z opiekunką koła: p. Katarzyną Wojtkiewicz