XIV Rajd Jesienny “Dla wytrwałych”

Ciągle pada …️ Październikowa pogoda nas nie rozpieszcza. Deszcz, wiatr, chłód. Niezrażeni tym faktem uczniowie z klas V a, VI a, VI b i koła polonistycznego udali się w dniu 05.10.2019 r. na XIV Rajd Jesienny “Dla wytrwałych”, który był zorganizowany przez MDK w Ozorkowie. Nasze dobre humory przepędziły ciemne chmury. Trasa: Ozorków-Rosanów- Zimna Woda-Wiktorów-Krzeszew- Ozorków została pokonana bez większego wysiłku.

Uczniom towarzyszyli opiekunowie: p. Katarzyna Wojtkiewicz, p. Małgorzata Wierzbińska, p. Urszula Kubacka, p. Grzegorz Kolasa, p. Agata Kolasa i p. Agnieszka Danecka. Na koniec rajdu czekały nas: ciepły posiłek, zabawa przy muzyce i drobne upominki dla grup ufundowane przez MDK.

Wszystkich statycznych “kanapowców” zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym rajdzie!
P. Katarzyna Wojtkiewicz i pozostali miłośnicy turystyki pieszej.

Loading

Post Author: Dario