WYKRĘĆ PLASTIK, BĄDŹ FANTASTIC

WYKRĘĆ PLASTIK, BĄDŹ FANTASTIC – takie hasło przyświeca akcji charytatywnej, w którą od dawna włączają się uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej szkoły. 16 lutego ponownie zostały zabrane worki wypełnione zakrętkami. Świadczy to o ogromnym zaangażowaniu społeczności szkolnej w pomaganie. Dzięki takiej postawie uczniów, rodziców i nauczycieli podopieczny fundacji Wojtek będzie miał większe szanse na powrót do normalnego życia. Ogromnie Mu tego życzymy.
I zbieramy dalej.

W korytarzu obok szatni znajdują się specjalne pojemniki na zakrętki oraz informacja o akcji.
Zachęcamy wszystkich do udziału, gdyż pomaganie jest piękne. Im więcej zbierzemy tym większe szanse na powrót Wojtka do zdrowia.
Jan Paweł II powiedział: ,,Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest. Nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.
Przypominamy, że zakrętki dostarczamy do szkoły w podpisanych i zawiązanych workach. Następny odbiór zakrętek w marcu.
Włączamy się wszyscy do akcji!!! Razem możemy więcej!!!

Loading

Post Author: Dario