“Wykręć plastic, bądź fantastic”

Akcja “Wykręć plastic, bądź fantastic” trwa. Od początku września w naszej szkole zbieramy zakrętki. Uzbierane zakrętki przekazujemy do fundacji, która przekazuje je dalej, aby za uzyskane pieniądze pomagać potrzebującym dzieciom. Jednym z podopiecznych fundacji jest Wojtek, któremu społeczność szkolna pomaga od kilku lat. Zależy nam, aby każde dziecko miało szansę na właściwy rozwój. Zachęcamy wszystkich do zaangażowania się w akcję. Uzbierane zakrętki zostawiamy w sali 237 u pani A. Żelaskowskiej.

Dzięki temu, że taka akcja istnieje, zakrętki nie trafią na składowisko i nie będą się rozkładały 500 czy nawet więcej lat. Co więcej, trafią one z powrotem do obrotu – zostaną przetworzone na regranulat – i wrócą do nas w postaci plastikowych wiader, grabi czy łopat do śniegu.

 Zatem warto włączyć się w akcję bo … Pomaganie jest piękne. 
Wykręć plastic – bądź fantastic

Loading

Post Author: Dario