6d

Wycieczka klasy 6d

6 maja 2026 r, klasa 6d wybrała się na wycieczkę do kopalni soli w Kłodawie, do Uniejowa i nad zbiornik Jeziorsko. Po drodze zwiedziliśmy ruiny zamku w Besiekierach. Największą atrakcją był zjazd pod ziemię i zwiedzanie solnych korytarzy w kopalni. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji o pracy górników.
W Uniejowie spacerowaliśmy po rynku i parku oraz podziwialiśmy zamek, a nad Jeziorskiem oglądaliśmy piękne widoki i odpoczywaliśmy na świeżym powietrzu.
Wycieczka była bardzo udana i wszyscy wróciliśmy zadowoleni oraz pełni miłych wspomnień.

IMG 9292
IMG 9292
IMG 9292
previous arrow
next arrow

Loading

Post Author: Dario