5 maja w Młodzieżowym Domu Kultury w Ozorkowie odbył się Wojewódzki Turniej Poezji Miłosnej.
Uczestnicy prezentowali po dwa utwory poetyckie, zachwycając publiczność swoją interpretacją i wrażliwością artystyczną. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach: recytacja oraz poezja śpiewana.
W kategorii poezji śpiewanej naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 6c – Anita Fagas, która swoim występem zachwyciła jury i zdobyła nagrodę główną.
Naszą szkołę w kategorii recytacji reprezentowały dwie uczennice klasy 5b – Agata Bobrowicz oraz Lena Michalak. Dziewczynki były najmłodszymi uczestniczkami turnieju i z dużym zaangażowaniem zaprezentowały przygotowane utwory.




Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom i życzymy dalszych sukcesów!
![]()
