Witamy wiosnę!

Dziś, 20 marca powitaliśmy Dyrekcję szkoły, wszystkich uczniów i nauczycieli ciepłym, wiosennym okrzykiem “Dzień dobry Wiosno!”
Pierwszy dzień wiosny to symboliczne przywitanie nowej pory roku.  Dzisiaj również w naszej szkole, obchodzony jest wesoło Dzień Wiosny. W ten sposób uczniowie i nauczyciele świętują rozpoczęcie nowej pory roku i nadejście długo oczekiwanej wiosny. Dzień ten był u nas w szkole Dniem w kolorach wiosennych, w kolorach zielonych, motywach kwiatowych, to dzień szalonych fryzur i kolorów. Klasy I-VIII powitały wiosnę pięknymi okrzykami.

Pierwszy Dzień Wiosny jest również w naszej szkole Dniem Samorządności. Pani Dyrektor przekazała symboliczny klucz do władzy w szkole uczniom a Ci obiecali godnie reprezentować władze szkoły. I tak z naszego SU:

Pani Dyrektor Małgorzata Syncerek – Klaudia Tyburska

Pani Wicedyrektor Renata Mucha – Aniela Wrześkiewicz