„WIERSZYKI ŁAMIJĘZYKI”

W czwartek, 13 maja 2021 r. odbył się w naszej szkole konkurs dla prawdziwych mistrzów wymowy. „Wierszyki łamijęzyki” to potyczki recytatorskie dla uczniów klas III, w którym oprócz umiejętności opanowania tekstu, należało się wykazać nienaganną artykulacją prawdziwych łamaczy języka. Odważnych nie zabrakło. Do konkursu przystąpiło 16 wspaniałych.

Wybór najlepszych był naprawdę trudny, jednak jury najbardziej zachwyciły recytacje następujących osób:

I miejsce – Anna Ignaczak z kl. III d

II miejsce – Blanka Tracz z kl. III b

oraz Jerzy Geraga z kl. III a

III miejsce – Marta Żwawiec z kl. III c

oraz Kalina Wasiak z kl. III a

Wyróżniono również:

Maję Michalską z kl. III d

Maję Stolińską z kl. III d

Amelię Łoś z kl. III c

Maję Pawlak z kl. III b.

Nagrodzonym i wyróżnionym z serca gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczny udział w konkursie oraz wychowawczyniom klas III: p. A. Balcerzak, p. E. Mierkiewicz, p. I. Janiszewskiej oraz p. J. Wojtczak za przygotowanie uczniów do konkursu.

Organizatorki: Anna Łuszczyńska i Marta Hawro