Warsztaty walentynkowe

W dniu świętego Walentego w naszej szkole w ramach zajęć pozalekcyjnych odbyły się WARSZTATY WALENTYNKOWE prowadzone przez p. Monikę Majchrzak i p. Monikę Bielawską. Podczas zajęć dzieci wykonywały piękne prace plastyczne – świecznik w kształcie serca oraz słoiczek, w którym znalazły się wyznania miłości skierowane do rodziców. Uczniowie mieli do dyspozycji: brokaty, cekiny, kolorowe tasiemki, koraliki… czyli to, co lubią najbardziej:)

Aby rozruszać także nogi były tańce w rytm muzyki walentynkowej. Nie zabrakło także zabawy logicznej, która miała za zadanie zintegrować grupę, sprawdzić wiedzę z zakresu matematyki, orientacji w przestrzeni, kodowania, ale przede wszystkim miała dać wiele radości!
Uwieńczeniem warsztatów był słodki poczęstunek – kolorowe galaretki z pyszną bitą śmietaną. Każdy uczestnik warsztatów otrzymał pamiątkowy balon oczywiście w kształcie serca oraz słodki prezent. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i na kolejne warsztaty, które planowane są już niebawem z okazji Świąt Wielkanocnych.