W dniu 5.05.2026 r. uczniowie klas ósmych, w ramach doradztwa zawodowego, wzięli udział w spotkaniu z panią Alicją Krawczyk, psychologiem i terapeutą. Spotkanie miało formę aktywnych warsztatów, które przybliżyły specyfikę pracy w zawodzie psychologa i terapeuty. Uczniowie chętnie brali udział w ćwiczeniach i dzielili się swoimi opiniami. Serdecznie dziękujemy za inspirujące spotkanie i wspólnie spędzony czas. 🙂




![]()
