“W świecie Tuwima i Brzechwy”

W listopadzie biblioteka szkolna stała się sceną dla recytatorów. Talent i zapał uczestników był tak ogromny, zgłosiło się bardzo wielu uczniów, że konkurs odbył się w dwóch etapach. Biblioteka rozbrzmiewała “Panem Hilarym”, “Kaczką Dziwaczką”, “Spóźnionym słowikiem”. W jury zasiadły Panie: Anna Łuszczyńska – logopeda, Marta Hawro – polonistka i Agnieszka Danecka – edukacja wczesnoszkolna. Jurorzy byli pod dużym wrażeniem młodych artystów.

Wyniki konkursu:

KLASY II
I miejsce – Jerzy Geraga
II miejsce – Magdalena Szewczyk
III miejsce – Marianna Prorok

Wyróżnienia:
Anna Ignaczak
Blanka Tracz

KLASY III
I miejsce – Julia Paczos
II miejsce – Amelia Konwaluk
III miejsce – Wiktoria Strąkowska

Wyróżnienia:
Marek Kamiński
Michalina Steglińska
Estera Bagrowska
Marta Sowińska
Julia Januszko

Dla wszystkich uczestników przygotowano dyplomy, a dla laureatów atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone podczas apelu podsumowującego pierwsze półrocze.

Loading

Post Author: Dario