1

“Z Orlika na Stadion”

W dniu 9 października uczestniczyliśmy w etapie regionalnym turnieju piłki nożnej “Z Orlika na Stadion”. Zespół zaprezentował ogromne zaangażowanie i sportową postawę. Pomimo ambitnej gry, nie udało się awansować do kolejnego etapu rozgrywek.
Gratulujemy zawodnikom za wolę walki i godne reprezentowanie naszej szkoły!

Czytaj więcej o “Z Orlika na Stadion”

Loading