W dniach 14–15 maja uczniowie klas 8d, 8b oraz gościnnie ośmioro uczniów z klasy 8a uczestniczyli w wycieczce na Pobrzeże Gdańskie. Opiekę nad grupą sprawowali p. Damian Kaźmierczak, p. Monika Pawluś, p. Anna Marciniak, p. Dariusz Zawierucha oraz p. Elżbieta Kędzia.
Czytaj więcej o Wycieczka na Pobrzeże Gdańskie … ![]()
