Turniej Poezji Miłosnej 3

Wojewódzki Turniej Poezji Miłosnej

5 maja w Młodzieżowym Domu Kultury w Ozorkowie odbył się Wojewódzki Turniej Poezji Miłosnej. 
Uczestnicy prezentowali po dwa utwory poetyckie, zachwycając publiczność swoją interpretacją i wrażliwością artystyczną. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach: recytacja oraz poezja śpiewana.

W kategorii poezji śpiewanej naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 6c – Anita Fagas, która swoim występem zachwyciła jury i zdobyła nagrodę główną.

Czytaj więcej o Wojewódzki Turniej Poezji Miłosnej

Loading