Z ogromną dumą informujemy, że tytuł FINALISTY zdobył Franciszek Sęk – uczeń klasy 8 d naszej szkoły!
Do konkursu przygotowywał ucznia nauczyciel matematyki –p. Małgorzata Syncerek. Podczas uroczystej gali Franciszkowi towarzyszył jego tata, wspierając syna w tym wyjątkowym i pełnym wzruszeń momencie.
![]()
