W dniu 21.05.26 r. uczniowie naszej szkoły, chłopcy klas VIII i VII brali udział w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej w Aleksandrowie Łódzkim.
Nasi uczniowie zajęli II miejsce w powiecie i awansowali do rejonu.
W dniu 26.05.26 r. uczniowie naszej szkoły, chłopcy klas VIII i VII brali udział w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej w Aleksandrowie Łódzkim. Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Mistrzostwa Rejonu.
Nasi uczniowie zajęli II miejsce w rejonie i awansowali do mistrzostw województwa.
![]()
