Liga Lekkoatletyczna 49

Drużynowa Liga Lekkoatletyczna

W dniu 21.05.26 r. uczniowie naszej szkoły, chłopcy klas VIII i VII brali udział w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej  w Aleksandrowie Łódzkim.
Nasi uczniowie zajęli II miejsce w powiecie i awansowali do rejonu.

 W dniu 26.05.26 r. uczniowie naszej szkoły, chłopcy klas VIII i VII brali udział w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej  w Aleksandrowie Łódzkim. Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Mistrzostwa Rejonu.
Nasi uczniowie zajęli II miejsce w rejonie i awansowali do mistrzostw województwa.

Czytaj więcej o Drużynowa Liga Lekkoatletyczna

Loading