W dniu 09.06.26 r. reprezentacja naszej szkoły: dziewczynki i chłopcy klas IV startowali w Igrzyskach Dzieci, w Trójboju Lekkoatletycznym, w MISTRZOSTWACH REJONU.
Zawody odbyły się w Aleksandrowie Łódzkim, w Sportowej Szkole Podstawowej Nr 3. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy zajęli II miejsce i awansowali do mistrzostw województwa.
![]()
