Szkoły pełne talentów

Nasza szkoła uczestniczyła w akcji zorganizowanej przez Lidl Polska “Szkoły pełne talentów”, która polegała na przekazywaniu szkołom voucherów – “talenciaków”, które klienci sieci otrzymywali za zrobione zakupy. Naszym celem było zebranie ich największej liczby, które mogliśmy wymienić na pomoce naukowe, sprzęt sportowy i elektroniczny.

Z pomocą wszystkich zaangażowanych osób tj. uczniów rodziców, nauczycieli zebraliśmy:

15415 talenciaków

Wymieniliśmy je na: 4 laptopy, sprzęt do unihokeja oraz tablicę dydaktyczną do pracowni biologicznej na potrzeby naszych uczniów.

W tym samym czasie w szkole trwał konkurs “Zbieramy talenciaki”, w którym uczestniczyło 25 klas.

Klasyfikacja końcowa konkursu:
I miejsce – klasa VIII D
II miejsce – -klasa II C
III miejsce – klasa II A

Wyróżnione klasy otrzymały nagrody z funduszu Rady Rodziców.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu akcji, osobom zaangażowanym w jej organizację, przebieg i prowadzenie.

Po raz kolejny okazało się, że
“Razem możemy więcej”