Szkolne Koło LOP działa i zachęca wszystkich do poznawania przyrody naszego miasta. Jednym z ciekawych miejsc jest park miejski w Ozorkowie. Podczas ostatniego spaceru podziwialiśmy rodzime pomniki przyrody w postaci starych i okazałych drzew. Każde z nich ma swoje imię i swoją historię. Na tle parku prezentują się niebywale majestatycznie.
Postanowiliśmy uwiecznić je na zdjęciach, które można oglądać na szkolnej tablicy. Warto jednak wybrać się na spacer i obejrzeć te okazy w naturalnym środowisku, gdyż poznawanie lokalnej przyrody pomaga rozwijać wrażliwość ekologiczną i uczy szacunku do natury.







![]()
