“Sprzątanie Świata”

“Myślę, więc nie śmiecę” – pod takim hasłem przebiegała tegoroczna, ogólnopolska akcja “Sprzątanie Świata”. Uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji i porządkowali okolice w dniach 20 – 27 września. Jak co roku, zaopatrzeni w kolorowe worki do segregacji śmieci i jednorazowe rękawiczki, wyruszyli pod opieką wychowawców w okolice szkoły oraz ulic: Lotnicza, Sikorskiego, Kołłątaja, Małachowskiego i Alei Unii.

Biorąc udział w akcji dali przykład innym mieszkańcom Ozorkowa. Takie działania naszych uczniów są godne naśladowania. Czyste środowisko to zdrowsze życie.


W tegorocznej akcji wzięły udział następujące klasy: Ia, Ic, IIIc, IVb, IVc, IVd, Vc, Vd, VIIa, VIIc, VIId, VIIIa, VIIIc, VIIId.

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy.

Opiekun akcji: Anna Żelaskowska

Loading

Post Author: Dario