Rozpoczęcie Roku Szkolnego

O godzinie 9.00 rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2019-2020.

Ten szczególny dzień od serdecznego przywitana uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników administracji i obsługi zaczęła pani dyrektor Małgorzata Syncerek. Po chwili ciszy, upamiętniającej ofiary II Wojny Światowej, ogłosiła rozpoczynający się rok szkolny hasłem:

Idziemy z Wami po Pasję,
po Wiedzę, po Radość.

W imieniu Rady Pedagogicznej głos zabrał pan Grzegorz Zawierucha – witając nową dyrekcję,
deklarował stałe wsparcie i zaangażowanie, 
“…chcemy być dobrym zespołem dla którego Ty – Małgosiu będziesz przewodnikiem i mentorem.
Życzymy wytrwałości w dążeniu do celu, sukcesów oraz satysfakcji i dużo radości…”

Pani dyrektor Krystyna Pawlak zwróciła uwagę na bezpieczeństwo w szczególności w drodze do i ze szkoły. Pani dyrektor Renata Mucha miała nadzieję, że wszyscy uczniowie z utęsknieniem czekali na ten dzień i od jutra wszyscy otworzą książki i z radością zaczną się uczyć. Życzyła dobrego i udanego Nowego Roku Szkolnego.

Najmłodszym uczniom życzenia sukcesów w nauce złożył burmistrz Jacek Socha.

Loading

Post Author: Dario