Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. O godzinie 10.00 uczniowie klas pierwszych spotkali się ze swoimi wychowawcami, dyrekcją i nauczycielami naszej szkoły. Pani Dyrektor Małgorzata Syncerek powitała serdecznie wszystkich uczniów i ich rodziców.

Hasło Roku Szkolnego 2022/2023:
“Iść przed siebie, to znaczy mieć świadomość celu”

Wychowawcą klasy: I a jest pani Marta HawroI b pani Patrycja Szaciłowska, I c pani Sylwia Gadzina.

Życzymy wszystkim naszym Uczniom, a szczególnie tym, którzy rozpoczynają przygodę z nauką, aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla Was tym miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa.

Loading

Post Author: Dario