Rajd Jubileuszowy “100 km na 100- lecie Czwórki”

“100 uśmiechów, moc radości, kiedy Czwórka Dwójkę gości!”

Piękne życzenia kolejnych 100 lat istnienia skierowali uczniowie klasy 4d i 6a dla całej społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej nr 4 w Ozorkowie podczas uroczystości zakończenia rajdu w dn. 17 czerwca.

W nogach mamy 9 km, w brzuszkach pyszny poczęstunek, który zaserwowano nam na mecie, na twarzach uśmiech, bo było wesoło i przyjemnie, a w rękach nagrody – piękne piłki i dyplomy uczestnictwa.

Gdzie wędrowaliśmy? 

Maszerowaliśmy ulicami miasta, poszerzając informacje na temat ozorkowskich zabytków: wieży ciśnień, rezydencji Schlosserów, Scheiblerów, domu rodziny Wernerów, pomników przyrody w Parku Miejskim. Tu na ruinach dawnej fabryki utworzyliśmy “Setkę “. Trzeba było się poświęcić i położyć na zboczu parkowej górki…

Finał imprezy miał miejsce w SP4, gdzie przyjęto nas bardzo miło!

Organizatorom – serdecznie dziękujemy i życzymy na kolejne 100 lat: Pasji, Pomysłów i Powodzenia w ich realizacji!

Uczniowie i opiekunki grup: p. Katarzyna Wojtkiewicz i p. Urszula Kubacka 

Loading

Post Author: Dario